Dodano: 09 lut 2016, 12:30

Polecamy – Gry w laser tag w Labiryncie!

Co to jest laser tag?

Znany też jako „laserowy paintball” – to realistyczna gra symulująca pole walki. Nazwa laserowy paintball, nie do końca jest trafna, bo z tradycyjnym paintballem wspólne ma jedynie zasady gry. Zamiast kulek z farbą uczestnicy gry otrzymują karabin laserowy emitujący fale podczerwieni oraz przyodziewają lekką kamizelkę z systemem czujników elektronicznych zbierających informacje na temat trafień. Gra odbywa się na specjalnie przygotowanej Arenie o powierzchni 400 m2.

Podczas uczestnictwa zawodnicy angażują w grę całe ciało oraz zmysły. Wiązka podczerwieni jest w 100% bezpieczna dla zdrowia, dlatego też gra nadaje się idealnie dla wszystkich niezależnie od wieku i predyspozycji. System ten stał się w ciągu ostatniej dekady wyjątkowo popularny wśród osób w bardzo szerokim przedziale wiekowym.

 

Zobacz filmik promocyjny!

 

Przeznaczona dla tych wszystkich, którzy lubią mocne wrażenia i sportową rywalizację!

 

Adres:
al. Niepodległości 18-22/5 piętro
70-412 Szczecin
tel. 500- 430 – 860
e-mail: info@labiryntarena.pl
www.labiryntarena.pl
Facebook: facebook.com/LabiryntLaserTagSzczecin/

 

Polecamy
Zespół Escape Room Szczecin

 Arena11 - Labirynt Laser Tag Szczecin z LogoRed Base2 - Labirynt Laser Tag Szczecin z LogoLabirynt Bar11 - Labirynt Laser Tag Szczecin z LogoLabirynt Bar6 - Labirynt Laser Tag Szczecin z LogoGreen Base - Labirynt Laser Tag Szczecin z LogoArena19 - Labirynt Laser Tag Szczecin z LogoArena16 - Labirynt Laser Tag Szczecin z LogoArena5 - Labirynt Laser Tag Szczecin z LogoArena - Labirynt Laser Tag Szczecin z Logo

 

60

min

Ile czasu trwa gra? Macie 60 minut na
rozwiązanie zagadki, ale dzięki współpracy i sprytowi możecie skończyć wcześniej.

2-5

osób

Ile osób może grać w pokoju?
Drużyny mogą liczyć od 2 do 5 osób. Optymalna liczba to 3-4 osoby.

6

pokoi

Przygotowaliśmy dla Was sześć pokoi, o odmiennej tematyce i różnych stylach gry. Każdy pokój to niepowtarzalna historia.

cennik

Ceny za gry:
2 os. – 89 zł, 3 os. – 99 zł,
4 os. – 119 zł, 5 os. - 129 zł.