FAQ

 1. Ile czasu trwa gra? Macie 60 minut na rozwiązanie zagadki, ale dzięki współpracy i sprytowi możecie skończyć wcześniej.
 2. Ile osób może grać w pokoju? Drużyny mogą liczyć od 2 do 6 osób. Optymalna liczba to 3-4 osoby.
 3. Ile kosztuje jedna gra? Jedna gra dla Waszej ekipy to koszt …, czyli porównywalnie do jednej wizyty w kinie.
 4. O której godzinie powinniśmy przybyć do Escape Room? Najlepiej 10-15 minut przed czasem. Wtedy na spokojnie wytłumaczymy Wam zasady gry.
 5.  Chcielibyśmy zagrać w większą ilość osób? Ze względów organizacyjnych, a także dla komfortu gry, maksymalna liczba osób w jednym pokoju to 6. Możecie jednak dokonać rezerwacji na dwa pokoje jednocześnie i zagrać w mniejszą ilość osób.
 6.  Jak zarezerwować pokój? Najlepiej kontaktując się z nami mailowo, telefonicznie lub przez formularz rezerwacji.
 7. W jaki sposób można dokonać płatności? Gotówką i kartą na miejscu.
 8.  Czy pokoje różnią się trudnością? Tak. Na pierwszą przygodę w Escape Room proponujemy wybrać pokój …. , a na kolejne odwiedziny zarezerwować pokój …. Jednakże obie zagadki nie są proste do rozwiązania, wejście do pokoju nie gwarantuje wygranej.
 9.  Czy mogę wyjść podczas gry? Tak, w każdym pomieszczeniu znajduje się przycisk, który pozwala opuścić pomieszczenie na żądanie.
 10. Co jeśli nie uda nam się rozwiązać zagadki w 60 minut? Przegrywacie. Zostajecie wypuszczeni przez członka obsługi, który na Wasze życzenie może podać rozwiązanie zagadki. Jednak polecamy nie poznawać rozwiązania i spróbować swoich sił jeszcze raz.
 11. Czy otrzymamy wskazówki/pomoc podczas gry? Tak, nad całą grą czuwa Mistrz Gry, którego podpowiedzi wyświetlą się na monitorze, jeśli utkniecie w martwym punkcie.
 12. Czy należy się jakoś specjalnie ubrać? Nie ma takiego wymogu, gdyż nie ma opcji, aby się ubrudzić. Proponujemy za to ubrać się jak najwygodniej.
 13. Czy można otrzymać voucher/kartę podarunkową? Mamy dostępną taką opcję. Uważamy, że to świetny pomysł na prezent. Karty ważne są przez X miesięcy od momentu zakupu.
 14. Czy można zarezerwować Escape Room na specjalną okazję? Oczywiście. Oferujemy rozbudowaną ofertę urodzinową, ale z chęcią zorganizujemy też integracyjną zabawę dla Waszych współpracowników czy rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego/panieńskiego. Cieszymy się dużym zainteresowaniem firm i korporacji.

Serdecznie zapraszamy!

 

60

min

Ile czasu trwa gra? Macie 60 minut na
rozwiązanie zagadki, ale dzięki współpracy i sprytowi możecie skończyć wcześniej.

2-5

osób

Ile osób może grać w pokoju?
Drużyny mogą liczyć od 2 do 5 osób. Optymalna liczba to 3-4 osoby.

2

pokoje

Przygotowaliśmy dla Was dwa pokoje, o odmiennej tematyce i różnych stylach gry. Każdy pokój to niepowtarzalna historia.

cennik

Ceny za gry (bilet normalny):
2 os. – 129 zł, 3 os. – 149 zł,
4 os. – 169 zł, 5 os. - 189 zł.