Dodano: 12 mar 2020, 20:47

Czasowe wstrzymanie działalności

Szanowni Państwo!

W związku z zagrożeniem epidemicznym, podjęliśmy jedyną słuszną w tym momencie decyzję. Żadne wprowadzane wzmożone środki ostrożności, ochrony osobistej i dezynfekcji, zmniejszanie liczebności grup uczestniczących w rozgrywkach, nie zminimalizują kontaktu międzyludzkiego podczas zabawy oraz w drodze i powrocie z niej. Nikt z nas nie może wiedzieć czy nie jest nosicielem wirusa.

 

Dlatego przyłączamy się do apelu: #zostańwdomu

 

Od dnia 12.03.2020 r. do 27.03.2020 r. wstrzymujemy działalność prowadzoną przez Labirynt Laser Tag Szczecin oraz Escape Room Szczecin.

 

Wszystkie rezerwacje (zarówno indywidualne, firmowe, czy przyjęcia urodzinowe) zostają anulowane. W przypadku opłacenia zaliczki, istnieje możliwość zwrotu jej lub zatrzymania na poczet realizacji rezerwacji w późniejszym terminie. Z osobami, które dotychczas dokonały rezerwacji na okres wstrzymania rezerwacji, będziemy kontaktować się w najbliższym czasie. Ważność zakupionych voucherów zostanie przedłużona o czas wstrzymania działalności.

 

Wraz z rozwojem sytuacji, czas wstrzymania działalności może ulec zmianie. O kolejnych działaniach będziemy Was informować na bieżąco.

 

W razie pytań jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 506-536-996 / 500-430-860 lub mailowo: info@escapeszczecin.pl.

 

Prosimy wszystkich o wyrozumiałość oraz realizowanie podstawowych zasad higieny i ograniczenie kontaktów międzyludzkich.

 

Zespół
Labirynt Laser Tag i Escape Room Szczecin

 

60

min

Ile czasu trwa gra? Macie 60 minut na
rozwiązanie zagadki, ale dzięki współpracy i sprytowi możecie skończyć wcześniej.

2-5

osób

Ile osób może grać w pokoju?
Drużyny mogą liczyć od 2 do 5 osób. Optymalna liczba to 3-4 osoby.

2

pokoje

Przygotowaliśmy dla Was dwa pokoje, o odmiennej tematyce i różnych stylach gry. Każdy pokój to niepowtarzalna historia.

cennik

Ceny za gry (bilet normalny):
2 os. – 129 zł, 3 os. – 149 zł,
4 os. – 169 zł, 5 os. - 189 zł.